Nowy asortyment dostępny w kategorii: "Nowości"
Nowy asortyment dostępny w kategorii: "Nowości"

Szafki do korytarza na buty i drobiazgi

Przedpokój jest wizytówką domu, którą wpadający nawet na chwilę goście widzą w całej okazałości. Warto zadbać o miejsce do przechowania ubrań i butów, aby ta przestrzeń zawsze była uporządkowana, a rozrzucone na podłodze buty nie wprawiały w zakłopotanie. Dobrze dobrane stylistycznie i kolorystycznie szafki do korytarza ładnie wypełnią i zaaranżują wnętrze. Dzięki dużej ilości miejsca na półkach, w szafkach i szufladach schowamy wszystkie buty, klucze i różne drobiazgi. Funkcjonalne, ergonomiczne szafki na buty w nowoczesnym wzornictwie i przystępnych cenach są teraz w zasięgu ręki dla każdego. Sposób wykonania mebli, zapewnia im wieloletnie użytkowanie bez śladów zniszczenia. Widoczne krawędzie szafek zostały zabezpieczone i oklejone obrzeżem ABS. Drzwiczki mają uchwyt trzyrzędowy oraz wykończenie dekoracyjną, aluminiową listwą. Nowoczesne wzornictwo łatwo dopasować do wnętrza każdego mieszkania.

Uchylne szafki na buty to doskonały sposób na przechowanie obuwia, w którym chodzimy na co dzień. Po powrocie do domu buty można od razu schować. System uchylnych drzwiczek pozwala butom wyschnąć, a resztki piasku, który został na podeszwach, opadną na dół. Wystarczy podczas sprzątania mieszkania odkurzyć dół uchylnej szafki do korytarza, aby usunąć zabrudzenia i utrzymać ją w czystości. Tak ułożone buty nie są spłaszczone, nie tracą fasonu, nie ocierają się i nie niszczą.

Oferujemy ergonomiczne szafki na buty z systemem uchylnych półek, z trzema i czterema szufladami. Na jednej półce zmieści się kilka par butów, cała szafka pozwala więc przechować 10 – 15 par w rozmiarach dla dorosłych. Tak ułożone buty nie odkształcają się, nie tracą fasonu, nie ocierają się i nie niszczą. Kolory dostępnych szafek na buty: biały, dąb artisan, Sonoma z łatwością dopasują się do każdego wnętrza.

Pojemne, ergonomiczne szafki do korytarza są nadzwyczaj praktyczne. W części z półkami z zamykanymi drzwiczkami wygodnie przechowamy buty, a w szufladach różne drobiazgi. Szuflada w przedpokoju to najlepsze miejsce na przechowanie zapasowych kluczy do mieszkania, kluczy do samochodu, czy blokady do roweru. Szuflada przyda się na rękawiczki, czapki i szaliki zimą, Wszystkie szpargały znajdą tam swoje miejsce, a przedpokój będzie doskonale uporządkowany. W szafkach do przedpokoju przechowamy przybory do pielęgnacji obuwia: prawidła, pasty, szczotki, spray do impregnacji lub inne podręcznych rzeczy, które najlepiej trzymać w przedpokoju. Nad szafką można zawiesić wieszak na kurtki i płaszcze, i w ten sposób zaaranżować garderobę na okrycia wierzchnie. Kurtki, buty i czapki w jednym miejscu, to najlepiej wykorzystana przestrzeń korytarza.

Praktyczna szafka z funkcją siedzenia – siedzisko i schowek

Ubieranie butów w przedpokoju będzie o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze na miękkim siedzisku. Ma to duże zalety nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Wygodniej jest rodzicom zawiązywać buciki maluchów, które siedzą na nieco podwyższonym siedzisku. Szafka z funkcją siedzenia ma praktyczny schowek, z uchylną półką, na której schowamy buty. Górna część szafki z funkcją siedzenia jest obita miękką wyściółką. Może być podzielona na dwa miejsce do siedzenia lub mieć jedną większą, miękką powierzchnię. Wymiary mebli do przedpokoju są uzależnione od modelu. Znajdziemy większe, o szerokości 100 cm, w których zmieści się więcej par butów oraz węższe - do mniejszego korytarza.

Biała szafka do korytarza z funkcją siedzenia ma 60 cm szerokości i 53 cm wysokości. Można na niej wygodnie usiąść i założyć lub zdjąć obuwie. Na uchylnej półce zmieści się kilka par butów. Uchylne drzwiczki zapewniają funkcjonalność i doskonały sposób na przechowanie butów w takiej pozycji, w której się nie niszczą. Również sposób wykonania szafki, zapewnia jej wieloletnie użytkowanie. Widoczne krawędzie zostały zabezpieczone i oklejone obrzeżem ABS. Drzwiczki mają uchwyt trzyrzędowy oraz dekoracyjną aluminiową listwę. Nowoczesne wzornictwo i wybór kolorów łatwo dopasować do wnętrza mieszkania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
{translate key="up"}
Sklep internetowy Shoper.pl