Nowy asortyment dostępny w kategorii: "Nowości"
Nowy asortyment dostępny w kategorii: "Nowości"

Wygodny fotel to podstawa wyposażenia każdego domu i mieszkania. Jest to ideał, o którym marzy każdy z nas. Ciekawymi produktami mogą być fotele rozkładane. To wielofunkcyjne meble, które sprawdzą się przede wszystkim na niewielkiej powierzchni, np. w kompaktowym mieszkaniu. Stają się bowiem dogodną powierzchnią do spania np. dla niespodziewanych gości. Dostępne w wielu kształtach i kolorach fotele amerykanka są niezwykle funkcjonalne, a po złożeniu są niezastąpionym siedziskiem podczas spotkań z najbliższymi i gronem znajomych.

Fotele do spania "amerykanki"

Fotele rozkładane

Rozkładane fotele amerykanka, czyli wąskie sofy do spania, znane są nie od dziś. Fotele amerykanka z funkcją spania od wielu lat cieszą się powodzeniem, ponieważ powstały w odpowiedzi na potrzeby licznych rodzin na niewielkim metrażu. Fotel rozkładany łączy w sobie funkcję siedziska oraz łóżka. Fotele jednoosobowe rozkładane to zatem bardzo praktyczne meble do spania, które są w stanie wprowadzić do domu zupełnie nową jakość. Nowoczesny, komfortowo rozkładany fotel pozwala stworzyć niezwykle komfortową przestrzeń do odpoczynku. Istotne jest również to, że wygodne siedzisko i leżanka odciąża zmęczony po całym dniu kręgosłup. Możliwość skorzystania o każdej porze dnia z takiego fotela to prawdziwy luksus, ponieważ po rozsunięciu staje się w pełni komfortową powierzchnią, na której można się swobodnie położyć. Długie wieczory stają czasem absolutnego relaksu!

Fotele amerykanka najczęściej są obite tapicerką lub skórą ekologiczną. Soczyste i świeże kolory materiałów dobrze dopasują się do mebli i dodatków we wnętrzu. Obszerniejsze fotele amerykanka najlepiej sprawdzą się w przestronnych salonach, w których możemy pozwolić sobie na swobodniejsze zarządzanie przestrzenią. Fotel amerykanka, z piękną narzutą lub designerskimi poduszkami, doskonale wtopi się w aranżację pokoju, tworząc z nią spójną całość. Co prawda fotel amerykanka najczęściej jest po rozłożeniu jednoosobowym łóżkiem, lecz w naszej ofercie są również fotele dwuosobowe rozkładane. Na niewielkim metrażu takie rozwiązanie dobrze się sprawdza, szczególnie jeśli nie ma możliwości wydzielenia osobnej sypialni dla gości. Zaletą amerykanki jest też skrzynia na pościel oraz inne drobiazgi.

Fotele amerykanka

Fotele amerykanka z przygotowanej przez nas oferty są wygodne, posiadają miękkie, wysokie oparcie i niewielkie gabaryty, a przy tym świetnie nadają się do wypoczynku. Najczęściej składają się z części połączonych zawiasami. Po złożeniu fotela dwie części są ustawione pionowo, a trzecia staje się siedziskiem. Fotel amerykanka łatwo się rozkłada, tworząc na noc wygodne modułowe łóżko. Aby je ponownie złożyć, wystarczy unieść siedzisko fotela i lekko popchnąć całą konstrukcję.

Fotele amerykanka cieszy się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ umiejętnie łączą funkcję siedzenia i spania. Fotele amerykanka z funkcją spania w nowoczesnym designie wyglądają bardzo atrakcyjnie, a przy tym pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. To praktyczne, wielofunkcyjne produkty, które szybko staną się ulubionym meblem, zaskakując wielością swoich zastosowań. Obok fotela amerykanka można ustawić stolik kawowy, tworząc wygodną strefę wypoczynkową. Dobrze dobrane fotele jednoosobowe rozkładane łatwo się rozkładają i posiadają pojemnik na pościel. Ich konstrukcja jest solidna i stabilna. Obicie jest wytrzymałe i uszyte z materiałów wysokiej jakości. Nie bez znaczenia jest także łatwość bieżącego utrzymania w czystości.

Fotele amerykanka to jedno z ciekawszych rozwiązań w pokoju młodzieżowym. Rozkładane fotele mogą skutecznie ułatwiać aranżację nawet niewielkich przestrzeni, na których mieszkają młode osoby. Jest to szczególnie istotne, gdy w jednym pokoju śpi np. kilkoro dzieci. Strefa wypoczynku i snu musi być wtedy zorganizowana w taki sposób, by była jednocześnie funkcjonalna i podobała się użytkownikom. W takim wypadku najlepiej zdecydować się na właśnie zakup rozkładanego fotela amerykanka, który stanie się miejscem do siedzenia i spania oraz będzie posiadał pojemnik do przechowywania pościeli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
{translate key="up"}
Sklep internetowy Shoper.pl